Nyttige adresser:

Support: support@amesto.no
Administrasjon: solutions@amesto.no
Faktura: faktura@amesto.no
Leverandørfaktura: vendor.invoice@amesto.no
Salg: salg@amesto.no

Post- og faktura adresse: 
Amesto Solutions AS
Postboks 6395 Etterstad, 0604 Oslo

Sentralbord: 
+47 922 03 214

 

TIL SUPPORT

Finn avdeling: 

Oslo
(hovedkontor)

Tlf: + 47 922 03 214 

Smeltedigelen 1
0195 Oslo

SEND MAIL

Bergen

Tlf: + 47 922 03 214 

O.J. Brochsgt. 16a 
5006 BERGEN

SEND MAIL

Trondheim

Tlf: + 47 922 03 214 

Strindfjordvegen 1 
7053 Trondheim

SEND MAIL

Stavanger

Tlf: + 47 922 03 214 

Luramyrveien 79 
4313 SANDNES

SEND MAIL

Kristiansand

Tlf: + 47 922 03 214 

Skibåsen 42A
4636 Kristiansand

SEND MAIL

Larvik

Tlf: + 47 922 03 214 

Elveveien 34
3262 LARVIK

SEND MAIL

 

Porsgrunn

Tlf: + 47 922 03 214 

Dokkvegen 8
3920 PORSGRUNN

SEND MAIL

Fredrikstad

Tlf: + 47 922 03 214 

Dikeveien 44A
1661 ROLVSØY

SEND MAIL

Tromsø

Tlf: + 47 922 03 214 

Stakkevollveien 41, 3 etg
9010 Tromsø 

SEND MAIL

Harstad

Tlf: + 47 922 03 214 

Margrethe Jørgensensvei 6
9406 Harstad

SEND MAIL

Alta

Tlf: + 47 922 03 214 

Løkkeveien 53
9510 Alta  

SEND MAIL

Våre intraprenører og søsterselskap:

www.Houseofconsulting.no 

IT-konsulenter og rådgivning
Tlf.: +47 920 62 790

Besøksadresse:
Smeltedigelen 1
0195 Oslo

www.ConnectMyApps.com 

Integrasjoner mellom ulike forretningssystemer.
Tlf.: +47 922 03214

Besøksadresse:
Smeltedigelen 1
0195 Oslo


www.nextbridge.no

Big Data og IoT Analytics

Besøksadresse:
Dronning Eufemias gate 16
0191 Oslo, Norway

 

Amesto Solutions Purchasing

Innkjøpssystemer og eFaktura

Tlf. +47 905 05 845

Besøksadresse:
Smeltedigelen 1
0195 Oslo

www.firstpoint.no 

Strategiske IT-løsningner
Firstpoint Bergen
Tlf.: +47 55 62 74 20
Epost: post@firstpoint.no  
Thormøhlens gate 53 C
5006 Bergen

Firstpoint Oslo
Smeltedigelen 1
0195 Oslo
Epost: oslo@firstpoint.no

 

Amesto Solutions er Nordens største Visma og SuperOffice forhandler og er kåret til årets Visma-partner hele 7 ganger de siste 10 år. Historien som Visma-forhandler går helt tilbake til 1985.